משרד חקירות אור יהודה, משרדי חקירות באור יהודה • משרד החקירות שלנו ישתמש בכל הארסנל שנמצא בשרותינו על מנת לחשוף את האמת לגבי הנושא אותו אתה מעוניין לחקור. אנו פועלים בדיסקרטיות, באמינות והכי חשוב לפי רצונו של הלקוח.

  מחפש משרד חקירות באור יהודה? שירות אמין ומקצועי


  האזנות סתר.
  כאשר מקליטים אדם ללא ידיעתו, כאשר מקליטים שיחה בה הצדדים המדברים לא יודעים על כך או כאשר מדובר בהאזנות לתקשורת של מחשבים- אלו רק חלק מהדברים אשר נחשבים כהאזנות סתר. פרקטית האזנת סתר משמעותה אסיפת מידע בין אם עבור מודיעין (למשל בין חברות) ובין אם למען בדיקת עובדות של מקרה (למשל חקירות משטרתיות). האזנות סתר יכולות להתבצע גם בדרכים גלויות וגם על ידי אמצעיים אשר סמויים מהעין הלא מיומנת.

  אזור פעילות באור יהודה:
  בר יוחאי 314, המלאכה 221, יהלום 267, סמטת חברון 331, שכ ההסתדרות 6514, ברנר 309, הסדנא 340, ככר הנשיא 6001, עזרא הסופר 321, שקד 260, הרותם 124, נווה סביון 6511, ש עמידר 6505, אלעזר דוד 106, המסגר 339

  מכון פוליגרף שלנו הוא הוותיק ביותר באור יהודה, הינו מיומן ומקצועי וכולם חברים ב"איגוד בודקי הפוליגרף בישראל". כחלק מהחברות באיגוד אנו יוצאים פעם בשנה לכנס בו נמצאים כל חוקרי הפוליגרף הטובים ביותר בעולם. הכנס נותן לנו התמקצע כל פעם יותר ויותר ומשאיר אותנו מעודכנים עם כל החידושים האפשריים בתחום ברמה עולמית.

  כל סוגי החקירות בפריסה ארצית‏