מכון פוליגרף קריית ים, מכוני פוליגרף בקריית ים • במכון פוליגרף בקריית ים אנו מתמחים כבר שנים רבות בבדיקות פוליגרף עבור בחינות אמון של עובדים קיימים ועתידיים.
  צורו עימנו קשר עוד היום ואנו נעזור לכם להבטיח כי בחברה שלכם יעבדו האנשים האמינים והאיכותיים ביותר, אשר יפיקו את המירב עבור החברה שלכם!

  מחפש מכון פוליגרף בקריית ים? שירות אמין ומקצועי


  פוליגרף - מהלך הבדיקה.
  מהלך הבדיקה- ראשית על הבודק להבין את מאורעות המקרה בכדי שיוכל לנסח שאלות שיתאימו ויוכלו להוציא לאור את האמ, זאת כמובן בתיאום עם הלקוח אשר הזמין את הבדיקה. העניין המרכזי של תחום זה הינו השאלות, שהרי להן החשיבות הגדולה ביותר בתהליך. ניסוח טוב של שאלות הוא אשר יגרום לבדיקה להיות מוצלחת.

  אזור פעילות בקריית ים:
  סמ הקוממיות 206, שד ירושלים 161, בר יהודה 185, חצב 285, סביוני ים 6511, שד ההסתדרות 171, בליטי מאיר 242, חרובים 234, סוקולוב 112, שז"ר זלמן 168, יהודה הלוי 115, עגנון 227, שפרינצק 146, דן 220, לח"י 252

  אנו מתגאים בכך שצוות החוקרים הפרטיים שלנו בקריית ים הוא אחד הצוותים החזקים והמקצועיים ביותר אשר ניתן למצוא בארץ ובעולם. לחוקרים הפרטיים שלנו את התכונות הבונות חוקר פרטי מושלם- מקצועיות חסרת תקדים, יכולות לדיסקרטיות בלתי ניתנות לעירעור וכמובן חוש סקרנות מפותח. וכן, כולם בעלי רישיון ממשרד המשפטים.

  כל סוגי החקירות בפריסה ארצית‏