מכון פוליגרף טירת כרמל, מכוני פוליגרף בטירת כרמל
 • אנוחנו מספקים ללקוחות שלנו שירות בדיקות במכון פוליגרף בטירת כרמל ,בהם מוכנים חדרים עם תנאים אופטימלים לביצוע הבדיקה וכן, מאחר והציוד נוח לניוד, הבדיקות יכולות להיערך גם במשרדי הלקוח.

  מחפש מכון פוליגרף בטירת כרמל? שירות אמין ומקצועי  מהי בדיקת פוליגרף.
  בדיקת פוליגרף הינה בדיקה הבאה לגלות את האמת לגבי עובדות הנדרשות לבירור ואשר נעשו על ידי אדם אינדיבידואלי, בדיקה זו למעשה בודקת את האמיתות של עובדות המקרה.
  לא מדובר בבדיקה אשר באה לפרש מה קרה אלא באה לשפוך אור על מעשים שנעשו על ידי אדם מסויים, לכן כל השאלות אשר נשאלות בבדיקת הפוליגרף על ידי הבודק הינן שאלות שתשובותיהן הן כן או לא.

  אזור פעילות בטירת כרמל:
  סמ הפלמח 1 428, הפלמ"ח 409, ש גיורא 6507, ככר דקר 6001, בן צבי 310, סמ המעפיל 9 410, הרב קוק 435, שכ שז"ר 6518, נורי דוד 430, הרב ברזני סולימן 452, השחרור 418, אתגר 204, עוצמה 206, כרמלים 205, המרכז לבריאות הנפש 6529

  חקירות אישות.
  כמו כל חקירה אחרת גם את חקירת האישות ניתן לעשות תוך שימוש בכלים שונים ומגוונים על מנת לאסוף ולתעד את המידע. במידה ובן הזוג ימצא בוגד ותקבלו החלטה לפתוח בהליך גירושין (או לפחות לשמור על האופציה הזו) תוכלו להשתמש במידע שאספנו על הפעילות הרומנטית של בן הזוג על מנת להציג זאת כראיה בפני בית המשפט.

  כל סוגי החקירות בפריסה ארצית‏


   

מחפש חוקר פרטי?‏

 • שם:
  טלפון:


חוקר בטירת כרמל