מכון פוליגרף אריאל, מכוני פוליגרף באריאל • מכון פוליגרף שלנו הוא הוותיק ביותר באריאל, הינו מיומן ומקצועי וכולם חברים ב"איגוד בודקי הפוליגרף בישראל". כחלק מהחברות באיגוד אנו יוצאים פעם בשנה לכנס בו נמצאים כל חוקרי הפוליגרף הטובים ביותר בעולם. הכנס נותן לנו התמקצע כל פעם יותר ויותר ומשאיר אותנו מעודכנים עם כל החידושים האפשריים בתחום ברמה עולמית.

  מחפש מכון פוליגרף באריאל? שירות אמין ומקצועי


  רמאות בבדיקת הפוליגרף- ממש לא פשוט לרמות את בדיקת הפוליגרף וזאת משום שהבדיקה בוחנת מספר רב של משתנים. יכול להיות מצב בו יוכל אדם לבלום ולשלוט על חלק מהמשתנים הללו אך לעולם לא על כולם. יש לזכור כי בדיקת הפוליגרף קשורה בצורה הדוקה לתרבות המקומית בה גדל או נמצא האדם הנבדק, אנחנו יודעים לשים לב לשינויים אלה ולווסת אותם בצורה הטובה ביותר.

  אזור פעילות באריאל:
  הסביונים 304, משעול תאנה 329, הגליל 112, משעול ב 321, דרך רמת הגולן 150, מעלה הגבעה 211, דרך הנחשונים 202, מכללת אריאל 7001, דרך עפרון 303, משעול א 320, כלניות 305, גנים 306, מצדה 139, ההגנה 206, עצמון 155

  המומחיות של הצוות שלנו היא למצוא את כל הסודות האלה שנרקמים לראיות גם במקרים קשים ביותר, בהם האדם עליו מתבססת החקירה עושה ככל שביכולתו להחביא את האמת.

  כל סוגי החקירות בפריסה ארצית‏


   

מחפש חוקר פרטי?‏

 • שם:
  טלפון:


חוקר באריאל