מכון פוליגרף אור יהודה, מכוני פוליגרף באור יהודה • במכון פוליגרף באור יהודה אנו מתמחים כבר שנים רבות בבדיקות פוליגרף עבור בחינות אמון של עובדים קיימים ועתידיים.
  צורו עימנו קשר עוד היום ואנו נעזור לכם להבטיח כי בחברה שלכם יעבדו האנשים האמינים והאיכותיים ביותר, אשר יפיקו את המירב עבור החברה שלכם!

  מחפש מכון פוליגרף באור יהודה? שירות אמין ומקצועי


  פוליגרף - מהלך הבדיקה.
  מהלך הבדיקה- ראשית על הבודק להבין את מאורעות המקרה בכדי שיוכל לנסח שאלות שיתאימו ויוכלו להוציא לאור את האמ, זאת כמובן בתיאום עם הלקוח אשר הזמין את הבדיקה. העניין המרכזי של תחום זה הינו השאלות, שהרי להן החשיבות הגדולה ביותר בתהליך. ניסוח טוב של שאלות הוא אשר יגרום לבדיקה להיות מוצלחת.

  אזור פעילות באור יהודה:
  שד הבנים 214, אשכול לוי 252, המלאכה 221, ירושלים 130, ספיר 237, שלום עליכם 319, האגוז 233, הרב כמוס עגיב 324, מעלה המגדל 226, ש אזבסטונים 6501, הכלנית 111, כביש לוד 322, עזרא הסופר 321, אביב משה 222, החבצלת 133

  בדיקת פוליגרף באור יהודה - מבחן אמינות לעובדים.
  יותר ויותר מעסיקים כיום מעוניינים לבצע בדיקת פוליגרף על עובדיהם הפונטציאלים וזאת בכדי לבדוק האם הדברים אשר סיפרו להם לגבי עברם וניסיונם המקצועי והאישי הינו מהימן. לרוב בדיקת הפוליגרף הינה בין הסינונים הראשונים שמבצע המעביד, זאת מאחר שזהו כלי יעיל לאסיפת מידע על המועמד וכי התהליך הינו מהיר.

  כל סוגי החקירות בפריסה ארצית‏