בלש פרטי ביתר עילית, בלשים פרטיים בביתר עילית • החוק מסדיר בצורה ברורה את השימוש של החוקרים הפרטיים בתוכנות ריגול ואנו עובדים בתוך גבולותיו. השימוש בתוכנות ריגול על מנת לגלות מידע הינו חיוני וחשוב על מנת לבצע את המשימה בצורה הטובה ומהירה ביותר.

  מחפש בלש פרטי בביתר עילית? שירות אמין ומקצועי


  הצוות שלנו:
  כל חברי הצוות המקצועיים שלנו הינם חברים בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל והינם חוקרים מוסמכים על ידי משרד המשפטים, המיומנים לעבוד בכל תחומי חקירות, פרטיות ועיסקיות . בנוסף לחוקרים פרטיים אנו מעסיקים במשרדינו גם מהנדסי אלקטרוניקה ומהנדסי מחשב. המשרד שלנו דואג לספק לחוקרים את את הציוד הטוב ביותר על מנת שיוכלו לעשות את עבודתם בצורה הטובה והדיסקרטית ביותר.

  אזור פעילות בביתר עילית:
  החוזה מלובלין 227, רבי שבזי שלום 112, הרמב"ן 118, דברי חיים 111, נעם אלימלך 167, הרב שך 223, גבעה A 6506, קארו יוסף 108, חושן משפט 128, הדר ביתר 125, הרב רייטפארט יצחק 217, האדמו"ר מלעלוב 136, תומכי תמימים 215, מעלות כתר תורה 132, חפץ חיים 166

  אנשי צוות למעקב.
  אצלנו בחברה מועסקים אנשי צוות מהמנוסים והמקצועיים ביותר.אנו נאסוף ראיות ונתעד אותן באופן המקצועי והדיסקרטי ביותר. ראיות אלה שיואספו בשלים וחוקרים שלנו במהלך המעקב, הן איכותיות, מתועדות כנדרש בחוק הקבילות בבית משפט.

  כל סוגי החקירות בפריסה ארצית‏